אודות לרווחה

מה מניע אותנו

חברת "לרווחה" הוקמה מתוך תחושת שליחות עמוקה ורצון לסייע לכל מי שנאלץ להתמודד עם מגבלה רפואית. אנחנו יודעים שההתמודדות היא לא פשוטה וגוזלת אנרגיות רבות, הן במישור הגופני, והן במישור הנפשי. וכשמוסיפים לכך את העובדה שכדי לקבל את הזכויות המגיעות לכם, אתם נאלצים לטבוע בים של טפסים, ולא יודעים למי לפנות ואיך להגיש תביעה – זה הופך להיות כמעט בלתי אפשרי.

את ההתמודדות הזאת, מול הביורוקרטיה הקשוחה, באנו לחסוך לכם. אצלנו תמצאו אוזן קשבת, רצון לעזור, ודלת פתוחה לרווחה!

כאן נכנסנו לתמונה

הצוות המנוסה והמקצועי שלנו רואה אתכם כבני אדם ולא כעוד ערימת טפסים. הוא לומד את המצב הרפואי שלכם עד לפרטי פרטים, על מנת להתחיל את התהליך בצורה מסודרת ומקצועית, ממשיך ללוות ולהדריך אתכם לוועדות הרפואיות, דואג שתקבלו את מלוא הפיצוי המגיע לכם, ומוודא שתקבלו אותו בקלות ובמהירות מכל הגופים כביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות הביטוח וקרנות הפנסיה.

תנשמו לרווחה

הידע הרב שברשותנו והניסיון העשיר, עומדים לרשותכם בכל נושא ועניין. אנחנו מומחים במיצוי מקסימלי של זכויות לאנשים הסובלים ממחלות כרוניות, אובדן כושר עבודה, פציעות שונות, ילדים בחינוך מיוחד, ואפילו השגת תג נכה ללא תשלום נוסף.

למה דווקא אנחנו?

חברת לרווחה מעניקה שירות ברמה אחרת. אנחנו תמיד זמינים אליכם, קשובים לכם ועומדים לצדכם עם המון אהבה. טובתכם עומדת תמיד לנגד עינינו, וזו הסיבה שאנחנו לא גובים מכם שום תשלום לפני שקיבלתם את הפיצוי – אין תשלום על דמי פתיחת תיק, לא בתחילת התהליך ולא בסופו!

עם הרזומה העשיר שלנו, קרוב ל-90% הצלחה במשך עשור, אנחנו מאמינים שגם אתם תקבלו את כל הזכויות שלכם!